Hakkımızda
 

ELİTPARK

      Balıkesir halkının yazlık düğün  salonu ihtiyacını karşılamak adına Balıkesir merkezde kır düğün salonuna sahip olan  eğlence merkezidir.Salonumuz 1200 kişiliktir.Salonumuzda deneyimli personelimiz ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.Salonumuzda ses ve ışık sistemi son teknoloji ürünüdür.Otoparkımız mevcuttur.Düğününüz yarım kalmasın sloganıyla yola çıktığımız 2011 yazında üzeri açılır, kapanır uzaktan kumandalı sistemle salonumuza yeni bir vizyon ekledik.Yağmurdan dolayı  siz değerli müşterilerimiz için endişelerimiz son bulacak ve bu anlamda Balıkesir'de bir ilki gerçekleştirmiş olmanın haklı gururunu sizlerle paylaşıyoruz.

 

     Tecrübeli aşçılarımızla ev tadında yemek seçeneklerini , deneyimli servis personelimizle sizlere en mükemmel şekilde sunuyoruz.

     Elitpark kır salonunda; Düğün ,Nişan,Sünnet,Kına Gecesi,Balo,Mezuniyet ve Kokteyl  organizasyonlarınızda siz değerli davetlilerimizin hizmetindeyiz.

     15 yıllık salon işletmeciliği deneyimiyle mükemmel bir salon ve ekibimiz bir araya geldiğinde sizinde hayalleriniz Elitpark kır salonunda gerçeğe dönüşsün.

 

     
     
 
(c) 2015 Tüm hakları saklıdır -- Havuzbaşı Tesisleri
Edremit yolu 3. Km. BALIKESİR